Таїсія Онофрійчук здобула ще два «золота» на етапі Гран-прі в Марбельї
Таїсія Онофрійчук виграла три золоті медалі на етапі Гран-прі в Марбельї, тріумфувавши у багатоборстві та фіналах вправ.
Українська художня гімнастка перемогла у вправах з обручем та м’ячем.
Завдяки високим балам у багатоборстві, Онофрійчук відібралася до фіналів у всіх чотирьох окремих видах. Причому у вправах з обручем, м'ячем та стрічкою українська грація показала найкращі результати серед усіх учасниць.
Варто зазначити, що у топ-10 багатоборства увійшла ще одна українка – Поліна Каріка. Вона посіла сьоме місце (108.950 бала) і також побореться за медалі у фіналі вправ із м'ячем.
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук продовжує успішні виступи на етапі Гран-прі в Марбельї, здобувши ще дві золоті медалі у фіналах окремих видів.
Спочатку українка стала найкращою у вправі з обручем, отримавши 30,400 бала та впевнено випередивши суперниць. Згодом Онофрійчук додала ще одне «золото» у фіналі вправ з м’ячем, де її виступ судді оцінили у 29,100 бала.
У результаті за два дні змагань українська гімнастка здобула вже три золоті медалі. Раніше вона перемогла у багатоборстві.





