Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 вийшла на чемпіонат Європи-2026
Українські баскетболістки виграли кваліфікацію в Бухаресті та здобули путівку на чемпіонат Європи-2026, вигравши всі матчі групи.
Українські баскетболістки успішно подолали кваліфікацію і здобули путівку на чемпіонат Європи-2026. Турнір відбору проходив у Бухаресті, де команда Віталія Чернія продемонструвала відмінну форму.
«Синьо-жовті» впевнено виграли свою групу, здобувши 5 перемог у 5 матчах. Найважчим видався останній поєдинок проти Австрії, який українки виграли з мінімальною перевагою — 16:15.
Результати матчів кваліфікації:
Данія — Україна — 8:17
Литва — Україна — 11:16
Україна — Швеція — 16:12
Україна — Румунія — 21:12
Україна — Австрія — 16:15
Україну на турнірі представляли Кристина Філевич, Анжеліка Ляшко, Міріам Уро-Нілє та Вероніка Космач.
Це вже четвертий поспіль і дев’ятий загалом вихід жіночої збірної України на чемпіонат Європи з баскетболу 3x3. Найвище досягнення команди — бронзові медалі у 2018 році.
Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 вийшла на Євро-2026





