Всі новини
Спорт
29.03.2026

Українські дзюдоїсти здобули дві нагороди на турнірі Grand Slam у Тбілісі

Збірна України завоювала срібну та бронзову медалі на заключному турнірі серії Grand Slam перед чемпіонатом Європи.

Українці везуть додому срібло та бронзу. З 20 по 22 березня відбувся заключний турнір серії Grand Slam перед чемпіонатом Європи. У змаганнях взяли участь майже 400 спортсменів із понад 50 країн, а збірна України була представлена 11 дзюдоїстами.

За підсумками турніру українці двічі піднімалися на п’єдестал пошани. Про це повідомляє НОК України.

Михайло Свідрак здобув срібну нагороду у ваговій категорії до 81 кг. На шляху до фіналу 25-річний українець переміг чотирьох суперників, зокрема бронзового призера Олімпіади-2020 Маттіаса Кассе з Бельгії. У вирішальній сутичці Свідрак на останніх секундах поступився дворазовому чемпіону Європи та призеру чемпіонату світу Ведату Албайраку з Туреччини. Це перша срібна нагорода Свідрака на турнірах серії Grand Slam: раніше у 2024 році у Ташкенті він став третім.

Юлія Курченко виборола бронзову медаль у категорії до 78 кг. У поєдинку за третє місце українка перемогла представницю Великої Британії. Для Курченко ця «бронза» стала другою нагородою у поточному сезоні (після успіху на австрійському Grand Prix) та четвертим подіумом у кар’єрі на турнірах серії Grand Slam.